Skip to main content

Wybór ubezpieczenia, które będzie chronić nas od wszystkich nieprzewidzianych zdarzeń, nie jest łatwy. Dlatego też warto zwrócić uwagę na ERGO 4, pakiet oferowany przez ERGO Hestia. Jest to ubezpieczenie zapewniające ochronę w aż czterech dziedzinach życia. Ten pakiet zapewnia nam pomoc w trudnych sytuacjach życiowych, zwłaszcza gdy potrzebujemy wsparcia finansowego.

Co obejmuje ERGO 4?

Ubezpieczenie obejmuje aż cztery elementy, które można uznać za ochronę podstawową i potrzebną każdej osobie. Mamy tutaj ubezpieczenie na życie, od uszkodzenia ciała, poważnych zachorowań oraz ubezpieczenie zdrowia dziecka.

Warto wiedzieć, że w tym pakiecie każdy z elementów można wybrać w jednym z trzech wariantów, który nam najbardziej pasuje. W ten sposób możemy zapewnić sobie ochronę ubezpieczeniową, która jest najlepiej dopasowane do naszego stylu życia.

Ponadto na uwagę zasługuje też fakt, że to jedno ubezpieczenie obejmuje ochroną całą rodzinę – od dzieci, po nawet dziadków, ubezpieczenie na życie będzie bowiem ważne aż do osiągnięcia 100 roku życia!

Ubezpieczenia na życie i zdrowie całej rodziny

W ramach ERGO 4 można dopasować sobie idealnie wariant ubezpieczenia, wybierając w każdym z elementów jedną z trzech dostępnych opcji. Daje nam to możliwość dopasowania ubezpieczenia idealnie do naszych warunków finansowych oraz sytuacji życiowej.

 

Ubezpieczenie na życie obejmuje nas ochroną aż do osiągnięcia 100 roku życia, więc można powiedzieć, że jest to bardzo dobre rozwiązanie, patrząc na życie przyszłościowo. Zawrzeć je może każda osoba między 18 a 67-70 rokiem życia (w zależności od wybranego wariantu). Na większą uwagę zasługują też kwoty ubezpieczenia. Wybierając wariant 3, możemy zabezpieczyć naszą rodzinę finansowo nawet na 10 milionów złotych.

Niestety ubezpieczenie od uszkodzenia ciała i niezdolności do pracy też jest coraz bardziej potrzebne. Co roku tysiące osób ulegają wypadkom w pracy lub też cierpią z powodu skutków wypadków komunikacyjnych. Przez to można być czasowo lub całkowicie niezdolnym do wykonywania pracy lub po prostu potrzebne będą dodatkowe środki na dojście do całkowitego zdrowia. A to zapewnia właśnie ubezpieczenie ERGO 4.

Ubezpieczenie zabezpiecza finansowo, w razie gdybyśmy nie mogli podjąć pracy z powodu choroby, poważnego wypadku czy nawet złamania kości. W zależności od wybranego wariantu można liczyć nawet na wypłatę miesięcznej renty z kwoty ubezpieczenia.

Oczywiście nikt nie planuje poważnie zachorować, ale takich rzeczy nie da się przewidzieć. Z roku na rok coraz więcej osób, które cieszyły się bardzo dobrym zdrowiem całe życie, zapada nagle na poważne choroby. ERGO 4 wychodzi naprzeciw osobom, które chcą się zabezpieczyć przed sytuacją, gdy w wyniku poważnej choroby trzeba będzie podjąć drogie leczenie. Ten pakiet zapewni wsparcie finansowe na czas leczenia, nawet w kwocie do 200 tysięcy złotych. Sama ochrona obejmuje aż 50 najczęstszych i poważnych zachorowań.

Zdrowie dziecka dla rodziców jest najważniejsze, dlatego też nie można zapominać o kontrolnych wizytach u lekarza i dobrym ubezpieczeniu, które zadba o nie, gdy niestety zdarzy się najgorsze. Co gorsza, w samych szkołach co roku kilkadziesiąt tysięcy dzieci ulega wypadkom. Zwykle są to niegroźne skaleczenia czy złamania kończyn, ale warto mieć dodatkowe ubezpieczenie, ponieważ szkolne NNW nie zawsze zapewnia ochronę przed wszystkimi nieszczęściami.

Ponadto w ERGO 4 suma ubezpieczenia to nawet 200 tysięcy złotych, co jest kwotą niejednokrotnie 10 lub 20 razy wyższą niż oferty wybierane przez szkoły.

W obecnych czasach niestety trzeba być przygotowanym na każdą możliwość. Wypadki w pracy czy w szkole są codziennością. W większych miastach często też dochodzi do poważnych wypadków komunikacyjnych. Jeśli nieszczęśliwie ucierpimy w jednym z nich, potrzebne będzie drogie leczenie czy rehabilitacja, za które bardzo często trzeba zapłacić samemu.

Aby mieć spokojny umysł i pewność, że nawet w najgorszej sytuacji dostaniemy wsparcie finansowe dla całej rodziny, warto wykupić odpowiednią dla nas polisę na życie, ale też chroniącą zdrowie nasze i członków naszej rodziny.